DuProMont s.r.o. je specializovaná společnost zabývající se montáží a demontáží lešení a nosných konstrukcí, které jsou nezbytné při realizaci stavebních či rekonstrukčních prací.

Svým klientům nabízíme a provádí montáž lešení již několik let a to jak na území celé České republiky, tak i v zahraničí. Naše know-how se opírá o bohaté zkušenosti, dodržování všech bezpečnostních předpisů a hlavně o vstřícný přístup ke každému zákazníkovi.

Při jednání Vám pomůžeme s výběrem optimálního typu lešení pro Váš stavební objekt a v případě potřeby zajistíme pronájem lešení s dopravou až na místo.

Naše nabídka není zaměřena pouze na klasické budovy. S našimi profesionálně proškolenými zaměstnanci jsme schopni postavit konstrukce kolem atypických staveb jako jsou kostely, věže, historické budovy nebo mosty. V nabídce je také stavba hudebního pódia či tribun.

Využitím našich služeb Vám zaručujeme rychlé jednání, skvělé ceny a služby na vysoké úrovni.

Nabízíme montáž těchto typů lešení:

  • Modulové lešení
  • Rámové lešení
  • Trubkové lešení
  • Haki lešení

Pokud Vás naše činnost zaujala, neváhejte se zeptat prostřednictvím našeho formuláře, e-mailu nebo telefonního čísla. Rádi na Vaše otázky odpovíme a v případě zájmu vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.